Fellne 16

Shitet nga: Mergim 18 Pri 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16-qe kan qen te vendosura ne opel vectra . Bejm ndrrim me fellne 16-qe per mercedes cekllas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim