Fellne 16 inch-Pasat ,Golf5,6,Opell,mercedes

Shitet nga: Xxx Dje 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

295 EUR   330 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 inch ne gjendje shume te mire si dhe gomat e veres viti 2014-15 ne gjende shume te mire.

Kto fellne bajnë per:Pasat 3c,Golf 7,6,5,Touran,Audi ,opell,mercedes.
Ndrrim i mundshem.
Tel:vib:044240252
049788630
Goma,guma,felga,fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim