Fellne 16 per golf 4 bora

Shitet nga: gg 26 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 per golf 4 bora me goma te reja 2013 nga Zvicra nr kontaktues 044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim