Fellne 17 me 4 shtrafa per Reno

Shitet nga: iliri Sot 07:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne komplet me goma 17 per Reno Megane II, Scenic II, Clio II e te tjer. Tel. 044 986 626 & 049 420 149 dhe viber +377 44 986 626.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim