Fellne 18

Shitet nga: Alban 07 Nën 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR   480 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne Dotz Hanzo 18 inch, fellnet jon me guma të verës runflat jon për bmw po bojn edhe kerre tjera gumat e para jon 225/40/18 e mrapa 255/35/18 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim