Fellne Aluett

Shitet nga: Enis 25 Tet 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet Aluett 225/45/18 per audi A3,A4 Golf 5, etj,
Fellnet shiten me gjith guma M+S per gjithqka kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim