Fellne Japan

Shitet nga: Fellne Japan 31 Dhj 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per te gjitha veturat Japoneze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim