Fellne Origjinale per Bmw R16

Shitet nga: Fellne Sot 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per bmw R16 BBS .vetem fellnet
Jan ne gjendje shum te mire.

044 618 710
049 541 432-- viber
....
.
.
.
.
Bmw . Audi . Golf . M+s . Dimrit . Dimerit guma goma bor bore shi slick sava debica minerva dunllop michelin mercedes bbs rs bbsrs mpower ,mpacket mpaket
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim