Fellne me goma 16 me 4 shtraf origjinale për Reno

Shitet nga: ilir Sot 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma 16 me 4 shtrafa për Reno Scenic II dhe Megane II.Gomat numër 205/60/16 te dimrit.
Fellnet jan shum të ruajtura siq shihen në foto.
Tel 044 986 626 & 049 420 149 dhe Viber +377 44 986 626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim