Fellne me goma 16 me 4 shtraf origjinale për Reno

Shitet nga: iliri Sot 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma 16 për Reno Scenic II dhe Megane II.
Fellnet jan shum të ruajtura siq shihen në foto.Gomat jan të verës. Gomat jan te fotografuara nje nga nje siq shihen ne fotot.
Tel 044 986 626 & 049 420 149 dhe Viber +377 44 986 626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim