Fellne me goma 18 coll per golf 4

Shitet nga: valdet 30 Tet 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma 18 coll per golf 4 250 euro.................... tele 044 111148..................................
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim