Fellne origjinale nga Ch me goma m+s per Opel 15"

Shitet nga: Isa 28 Pri 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma per opell 195-65-15 jan me goma shum shum te mira pothuajse te rea. Contact edhe ne VIBER. Qmimi vetum per fellne 150 euro...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim