Fellne për Opel Antara

Shitet nga: Valentin 16 Nën 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne për Opel Antara 18-she me goma të verës.

Nr.Tel: 0037744127295
0038649810001

Viber: 0038649810001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim