Fellne per BMW 17"

Shitet nga: Fidan 15 Pri 02:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW 215/40/17


Kontakt: 045645515
email: fidan_42@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim