Fellne per golf 5 pasat taurant

Shitet nga: Dje 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per golf 5 passat taurant
Viber :+38643551500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim