Fellne

Shitet nga: Fellne 04 Sht 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet
Fellnet jane 195/50/15 te ruajtura shum po ashtu dhe gomat jane te 4 te njojta te firmes se njohur Kumho ,
gumat shum pak te perdoruna dhe te ruajtura shum.Si gomat po ashtu edhe fellnet jan ne gjendje shum te mir dhe te ruajtura
Qmimi i volitshem


049585972 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim