Fellnet per Audi

Shitet nga: Isuf 23 Jan 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma vere per audi 16-qe, jane ne gjende shume te mire. Ndrrim i mundeshem me fellne 17-qe. +377 44 65 79 07
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim