GOMA 215/55/R16 nga Gjermania

Shitet nga: Goma te veres 21 Jan 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e veres pothuajse te reja, vetem dy muaj te perdorura te ardhura me veture nga Gjermania. Gomat jane te markes Rapid P609 me dimensione 215/55/R16. Gomat jane 4 cope te njejta.
Boj nderrim me goma 17

215.55.16 , 215 55 R16 , 16 , R16, 2155516

215/55/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim