GOMA ME FELLNE ORGJINAL BMW 245/50/18

Shitet nga: Bujar Dje 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me gjith fellne orgjinal per bmw
245/50/18
Tel 049472215 bujari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim