GOMA PER DIMER

Shitet nga: ISUF 29 Nën 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA PER DIMER SHUM TE MIRA 195/65/15 VETEM 100 EURO PAK I DISKUTUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim