GOMA TE GJITHA LLOJET

Shitet nga: valdrin Dje 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma Me Shumic Dhe Pakic.
Nr I Gomave : 185-60-15. 195-60-15.195-65-15. 205-55-16. 215-55-16. 225-55-16. 215-60-16. 225-60-16. 235-60-16. Qmimi 10 E
Nr I Gomave Me C: 195-65-16C. 205-65-16C. 215-65-16C. 225-65-16C. Qmimi 20 E
Nr I Gomave: 17,18,19,20.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim