Golf 4

Shitet nga: Privat 04 Gsh 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Te ardhur nga gjermanija 049280080
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim