Gom Rezerv 125/80/17

Shitet nga: xxxxx 26 Mar 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gom Rezerv 125/80/17 eshte shum e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim