Goma 205 55 r16 te veres 90% profil

Shitet nga: Goma 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 EUR   169 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 205 55 r16 ,gomat jan po thujse te reja viti prodhimit fund 2014 shum pak te perdorura.
Gomat mkan ardh me kerr prej gjermanis gomat jan te 4-tat te njejta flm per mirkuptim
Viber +37744645401golf 4 5 6.passat.pacific.opel.peugota.mercedes.bmw

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim