Goma 205 55 16

Shitet nga: Valon 24 Shk 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma
205 55 16 te veres
OSE NDRROJ ME 225 45 17
+37744404811
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim