Goma 215 65 16

Shitet nga: mili 16 Shk 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Pirelli 215 65 16 viti i gomav 2008
te veres 15 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim