Goma 225/65/17

Shitet nga: goma 21 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e veres 4 copa te profilit 225 65 17 te vitit 2013 good year.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim