Goma 225/75/15.Per Xhipa

Shitet nga: kushtrim kameri 08 Nën 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 8 Gomat per Xhipa 225/75/15. Shum te mira.
Qmimi i volitshum 30€copa.
Tel.+Viber37744317864.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim