Goma M/S

Shitet nga: Goma 09 Dhj 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomen M/S profili 185/60/14 thuajs e e re , ka ardhe prej jasht, eshte vetem nje gome.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim