Goma Mishelin 2 copa

Shitet nga: Nikola Sot 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Prodajem 2 letnje gume,205x55/16.
2x Misheline.Gume su u odlicnom stanju.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim