Goma Te Gjitha Llojet.

Shitet nga: valdrin Dje 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma Te Gjitha Llojet.
Numri I Gomave : 185-60-15. 195-60-15.195-65-15. 205-55-16. 215-55-16. 225-55-16. 215-60-16. 225-60-16. 235-60-16.
Goma Me C: 195-65-16C. 205-65-16C. 215-65-16C. 225-65-16C.
Per Me Shum Na Kontaktoni Ne Nr:044-312-094,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim