Goma Vere 225/50/17 Liiir

Shitet nga: Xxxx 25 Mar 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma mishelin 225/50/17 jo 2013sh.
Qmimi Per dyat 40€.

Tel&Viber +37744 258891 _________________________________________ Tag,Tag,Tag Kuk . Rimorkio , Prikolic. Fellne fellga felge fellna felne felna goma Guma bandasha felga Audi Pasat Golf 5 6 Mercedes Touran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim