Goma me shumic dhe pakic

Shitet nga: Ardian 19 Krr 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me shumic dhe pakic te gjith numrat gomat jan shum te mira prej nr 13,14,15,16 gomat jan 15 euro kurse 17,18 20 euro Viber:+37744971236
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim