Goma me shumic dhe pakic

Shitet nga: Ardian 12 Pri 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me shumic dhe pakic te gjith numrat gomat jan shum te mira nese i merni te gjitha gomat me shumic do te ket nje qmim shum te lir Viber:+37744271709
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim