Goma rezerv bandash goma fellne tepija etj

Shitet nga: yhh 08 Shk 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma rezerv 14 15 16 17 18 19 20 per golf 4 5 6 7 mercedes passat touran etj si dhe tepija per mercedes touran golf 4 5 6 7 opel corsa vectra astra etj drizhalica qelsa shtrafa goma 13 14 15 16 17 18 per dimer dhe verë bandasha 13 14 15 16 fellne dhe rrotkapne 044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim