Goma rezerv per golf 6

Shitet nga: Valon 14 Mar 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomen me bandash per golf 6
audi a3 a4 passat
+37744404811

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim