Goma rezerv tepija drizhalica shtrafa etj

Shitet nga: gg 29 Jan 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shez goma rezerv 14" 15" 16" 17" 18" 20" per opel meriva corsa vectra astra etj volkswagen golf 2 3 4 5 6 7 passat touran mercedes bmw etj me 4 dhe 5 vrima kemi tepija per volkswagen mercedes opel bmw alfa rome citroen etj si dhe drizhalica shtrafa dhe pjes rezerv te vetures te ardhura nga Zvicra 044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim