Goma te dimrit 15,16 coll per Golf 5,6,passat

Shitet nga: Xxxx 27 Sht 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit me bandasha te ardhura nga Zvicrra.
Kem goma 15coll ,16 coll.
044240252
Bejn per :
Golf 5,6
Pasat ,3c
Audi
Golf 4
Touran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim