Goma te dimrit 205/55/16 golf pacific

Shitet nga: driton 29 Nën 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Golf 4 tdi pacific 049204334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim