Goma te dimrit per golf 4

Shitet nga: Privat 16 Nën 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasha me goma golf 4 bora .195.65.15

049280080 pacific
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim