Goma te veres 215-45-17 Hankook 2014-15

Shitet nga: Xxxxx Dje 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e veres 90%te reja me numer 215-45-17 te firmes Hankook , dy copa jane 2014 edhe dy jane 2015 .


Tel:
044240252
049788630
Goma, guma, felga, fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim