Goma te veres

Shitet nga: naim 27 Maj 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
205 / 50 / R15 inch goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim