Gomat 195 55 15 te veres

Shitet nga: gg Sot 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR   110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 195 55 15 te veres nga Zvicra 044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim