Gomat 215/45/17

Shitet nga: gon 07 Dhj 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 215/45/17 te dimrit nga Gjermania mundsi ndrrimi .044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim