Gomat e veres per peugeot + fellne

Shitet nga: Selatin 10 Jan 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e veres 16she per peugeot bashke me fellne

tel: 044 136 506

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim