Haub audi a4 2005-2007

Shitet nga: toti 08 Qer 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes haub per audi a4 2005 deri ne 2007 hauba osht elakume pak shifet ne foto 70 euro
haub per audi a4 2001-2004 me mask ngjyr teget 110 euro
Lladnjak te klimes viti 2005-2008
mask e haubes per opel meriva 45 euro

044 450 977
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim