Kabllo per ndezje veturave

Shitet nga: kabllo 17 Mar 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten kabllot per ndezje te veturave te ardhura nga Zvisra,
shum kualitet.


Tel, 044/11-77-44
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim