Komplet 4 Fellne17 me goma dimrit M+S me 5 vrima

Shitet nga: 16 Dhj 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 fellne komplet 17 me goma te dimrit ne gjendje te mire Tel 044 259 066
vw audi mercedes bmw ka ford opel renault jeep peugeot citroen 2 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda iv volvo bmw 318 pjese jeep A4 saab jeep lancia chevrolet daewoo gjyp chrysler corsa dodge 80 90 alfa golf bandasha passat i mercedes bmw 15 16 alumin ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat x5 x6 skoda 318 318 volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 gjyp audi a8 mercedes a mercedes b mercedes jeep c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 520 r15 320 mondeo focus fiesta hyundai vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel saitis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry banes land cruiser stilo linea terrano punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba hundai getz corsa leon octavia superb fabia qen lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford bosh pumpe sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 325 fiat uno fiat tipo fford mondeo opel gsi opel sfi honda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim