Llastikat per gjip škoda Yeti

Shitet nga: gon 05 Nën 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes llastikat per gjip škoda Yeti .044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim