Shes 2 goma 196 60 15 thujse t reja

Shitet nga: ARIANIT 29 Sht 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

shes dy goma 195 60 15 thujse t reja jon shum t mira

viiti i prodhimit 2013 i kam ble n fundt t viti 2014 por e kam shitur veturen dhe me kan mbetur

qmimi 65ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim